Wybór prezentów na Boże Narodzenie przyprawia Cię o frustrację? Najchętniej kupiłbyś/-abyś każdemu po prostu kalendarz tygodniowy 2022 (https://www.taniaksiazka.pl/t/kalendarz-2021) lub tradycyjne skarpetki? Nie musi być aż tak źle! Postaw na wizytę w księgarni i wybierz tytuły dla całej Twojej rodziny oraz znajomych. Książki wcale nie muszą być nudne, a zimowe wieczory wręcz proszą się o towarzystwo super bohaterów lub mądrych autorów. Sprawdź nasze najnowsze propozycje.

“Święta ekipa” – nie tylko dla nastolatków

“Święta ekipa. Inspiracje (nie tylko) dla młodzieży” autorstwa  Moniki Białkowskiej to 22 historie ciekawych postaci, jakie mają naprawdę coś do powiedzenia i przekazania. Książka zawiera krótkie, luźno spisane biografie świętych, które inspirują do zmiany swojego życia na lepsze. Boże Narodzenie może być czasem przemian dla każdego, kto tego chce, więc tego rodzaju prezent to dobry początek. Nie tylko dla zbuntowanych nastolatków.

“Poszukiwacze Pereł” we własnym wnętrzu

Każdy z nas jest cennym skarbem, który trzeba odkryć. Książka “Poszukiwacze Pereł” Tomasza Nowaka OP to świetna okazja do poznawania siebie i odkrywania własnych talentów oraz mocnych stron. Zazwyczaj skupiamy się na swoich wadach i niedociągnięciach, a tymczasem warto również docenić to, co jest w nas dobre. Życie bez celu nie jest łatwe, ale kiedy poznasz już to kim naprawdę jesteś, z pewnością będzie Ci łatwiej – niezależnie od tego jak potoczą się dalej Twoje losy.

“Z Maryją na misjach” – dla dzieci na święta

Jeżeli zależy Ci na tym, aby przybliżyć dzieciom Maryję w Święta Bożego Narodzenia, postaw na książkę  “Z Maryją na misjach” autorstwa ks. dr Zbigniewa Sobolewskiego. Jest to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy chcą poznać objawienia maryjne oraz pracę misjonarzy od podszewki. Jak księża, zakonnicy, świeccy i siostry zakonne spędzają czas w obcych krajach na misjach? Te opowieści z pewnością zainteresują najmłodszych, a dodatkowe łamigłówki, zgadywanki oraz krzyżówki to świetna okazja do wspólnej zabawy dla rodzeństwa i całej rodziny podczas wspólnego czytania.